Veľmi ochotne sa zapojili aj obyvatelia a priatelia Srňacieho, a samozrejme aj my všetci zo ZORE. Technicky a odborne nám pomáhali zamestnanci Mestského úradu v Dolnom Kubíne, z odboru dopravy, miestneho hospodárstva a cestovného ruchu a zamestnanci Technických služieb Dolný Kubín. Rekordné číslo sme dosiahli v piatok, keď v Srňacom spoločne pracovalo 26 ľudí.
Tu je zopár fotografií z uplynulých dní, celá galéria je na našej stránke na Facebooku.
|
|
|
|
|
|
|
|
